Bursa Diş Kliniği

Bursa diş kliniği aramalarınızda alanında uzman, Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ ağız ve diş sağlığı merkezine hoş geldiniz. Ağız ve diş sağlığı özellikle Ortodonti tedavileri uzmanlık, tecrübe ve bilgi birikimi gerektirir. Bu birikimden faydalanarak arzuladığınız dişlere sahip olabilirsiniz.

Ağız ve diş sağlığı sadece diş bakımı olarak değerlendirilmemelidir. Diş bakımı ve ağız hijyeninden öte vücuttaki diğer bütün organlar ile de dolaylı da olsa bağı bulunmaktadır. Kimi zaman önemsenmeyen hafife alınan ağız ve diş sağlığı problemleri uzun vade de fizyolojik olarak vücudun diğer sitemlerine de olumsuz etki yaratabilmektedir. Hatta psikolojik etkilerinin de olabileceği göz ardı edilmemelidir.

Bursa diş kliniği, bursa metal diş teli, bursa diş teli, bursa diş teli tedavisi, bursa metal diş teli tedavisi, diş teli tedavisi bursa, diş teli bursa, bursa ortodontist, ortodonti uzmanı bursa

İdeal bir diş dizilimine ya da estetik bir gülüşe sahip olmayan kişiler iş, aile ve sosyal hayatta öz güven kayıpları yaşayabilmektedirler. Gülüşümüz, konuşmamız ve diğer insanlarla ilk tanışmamızda oluşacak ilk izlenim önemlidir.

Bu kadar önemli bir konu mutlaka tecrübeli ve uzman bir ekip tarafından takip edilmelidir. Özel bursa diş kliniği aramalarında ön sıralarda yer alan Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ Ortodonti Kliniği deneyimli hekimlerinin kusursuz tedavi süreçleri sizleri mutlu edecektir. Hayalinizdeki ideal gülüşlere ulaşmak hiç de zor değil.

Bursa Diş Kliniği Hizmetleri

Doğuştan veya sonradan meydana gelen diş yapısındaki bozulmalar zamanında tedavi edilmezse başta sindirim sistemimiz olmak üzere sağlığımızı olumsuz yönde etkileyecektir.

  • Ses tonları tam olarak çıkarılamadığı için telaffuz yeteneğimiz zayıflar.
  • Dış görünüşümüz olumsuz etkileneceği için sosyal ortamlarda rahat olamayız.
  • Sindirim sistemimiz besinler tam olarak çiğnenmeden yutulduğu için daha yoğun çalışmak zorunda kalır.
  • Diş yapısında meydana gelen sorunlar bakteri oluşumunu artırarak diş çürüklerine ortam hazırlar.

Bu ve benzeri sorunlar yaşamamak için Bursa diş kliniği seçeneklerinden biri olan Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ ortodonti servisinden yardım alabilirsiniz.

PROF. DR. BÜLENT BAYDAŞ İLE SİZE ÖZEL
ORTODONTİ TEDAVİ ÇÖZÜMLERİ İÇİN HEMEN ARAYIN.
bursa ortodonti, ortodonti bursa, bursa ortodontist, bursa ortodonti uzmanı, bursa ortodonti diş hekimi, bursa ortodonti kliniği, bursa osmangazi ortodonti, ortodonti diş hekimi, bursa ortodonti uzmanı

Bursa diş klinikleri hususunda oldukça geniş bir yelpaze sunmasına karşın. Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ Ortodonti Merkezi 5000’den fazla başarılı uygulamalarıyla farklı bir konuma sahiptir. Sizde randevunuzu almalı, bu tecrübeyi görmeli ve tecrübe etmelisiniz.

Osmangazi diş kliniği için ulaşılabilecek en iyi konumda olan Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ Diş Kliniği, mesleğinde yetkin diş hekimlerinden oluşan ve 30 yılı aşkındır hizmet sununa en güvenilir adres olarak ortaya çıkmaktadır.

Diş yapısındaki bozulmalar erken yaşta tedavi edilmediğinde ileriki yaşlarda tedavi süreci ortodonti servisinde diş teli veya şeffaf plak tedavisi ile uzayabilir.

Tedavi sürecine erken yaşta başlamak,

  • Diş çürüklerinin oluşumunu önler
  • Sosyal ortamlarda güvensizlik yaşanmasının önüne geçer
  • Diğer sağlıklı dişlerin hasar görmesini önler

Bursa diş kliniği tercihlerinizde alanında uzman diş hekimlerinden alacağınız yardım önemlidir. Bilgi ve tecrübe birikimi olmadan yapılan tedaviler tedavi sürecini uzatabileceği için yanlış uygulanan tedaviler dişlere ve diş yapısına da zarar verebilir. Diş tedavilerinde yapılan hataların telafisinin bazı durumlarda mümkün olmayacağı unutulmamalıdır.

DT ne anlama gelir?

Beş yıl süren lisans eğitiminden sonra yapılan DUS sınavında başarı gösterip başarı ile tamamlayan diş hekimi Dt. unvanını alır.

Ortodonti uzmanı ne iş yapar?

Ortodonti uzmanı, bir diğer ifade ile ortodontist, ağız, diş ve çenede oluşan rahatsızlık ve düzensizliklerde muayene ve tedavi sağlayan sağlık görevlisidir.

Ortodonti Uzmanı dolgu yapar mı?

Uzman diş hekimi ve ordontistler, özellikle 20 yaş diş çekimleri olmak üzere, dolgu ve protez diş tedavileri gibi birçok rahatsızlık konusunda gerekli tedavileri yaparlar.

Ortodonti tedavisi ne kadar?

Ortodonti uygulamaları tümümle kişinin rahatsızlık seviyesine göre planlanan ve kişiye has tedavi yöntemleri ile yürütülen bir süreçtir. Kullanılacak tedavi ekipmanları da kişi özelinde üretilmektedir. Bu sebeple fiyatlandırmada kişisel olarak yapılmaktadır.

clock-icon-75x75
Çalışma Saatleri
Salı - C.tesi: 09:00 - 18:00
Pazar-Pazartesi: Kapalı
fingerprint-icon-psd-75x75
Hakkımda

Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ akademik hayatına Bursa Uludağ Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim dalında "Profesör Doktor" olarak devam etmektedir.