Bursa Özel Diş Hastanesi

Bursa Özel Diş Hastanesi ile ağız ve diş sağlığınız güvence altında olsun.

Ağız ve diş sağlığına verilen önem esasında hem psikolojik hem de fiziksel sağlığa verilen önemle neredeyse eşdeğerdir demek mümkündür. Genel bir ifadeyle ağız ve diş sağlığı konuları fonksiyoneldir. Fonksiyonel olduğu kadar da estetik konuları da kapsar.

Sağlıklı bir ağız ve diş sağlığına sahip olunmadığında yani dizilimi bozuk, çapraşık yapıda ve konumu ideal olmayan dişlere sahip olunduğunda çok ciddi fonksiyonel rahatsızlıklar meydana gelebilmektedir. Bunlar konuşma ve özellikle de çiğneme de aksaklıklar olarak ifade edilebilmektedir. Bu durumun yanı sıra ideal görüntü de olmayan dişler ve çene yapısı estetik olarak da kişide kaygılanmalara sebebiyet verir.

bursa özel diş hastanesi, özel diş hastanesi bursa, bursa diş hastanesi, diş hastanesi bursa, bursa özel diş, bursa diş hastanesi, diş hastanesi bursa

İş, aile ve sosyal ortamında bu estetikten uzak diş görünümüyle görüntü vermek istemeyeceğinden özgüven kayıpları ve hatta yalnızlaşma başlayabilmektedir. İş yaşamında bu çapraşık ya da hatalı dizilim halindeki dişlerle görüntü vermek istememe durumu kariyer hayatında da olumsuz etkiler yaratabilecektir. İşte bu ve bu gibi durumlardan ötürü ağız ve diş sağlığı sadece ağız ve dişlerin sağlıklı olması anlamına gelmemektedir.

Bursa özel diş hastanesi tedavi yöntemleri ile dişlerinizi sosyal ortamlarda sorun yapmaktan kurtulabilirsiniz. Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ Ortodonti hizmetleri ile her zaman arzuladığınız dişlere kavuşabilirsiniz. Ortodonti tecrübe ve bilgi birikimi gerektirir. Alanında uzman ve Profesör olan Dr. Bülent Baydaş size özel tedavi yöntemleri ile dişlerinizi sorun olmaktan çıkaracaktır.

Yüksek Hizmet Standartları

Bursa özel diş hastanesi, yüksek hizmet standartları ile Bursa ve çevresindeki hastalara uzun yıllardır hizmet vermektedir. Hastanemizde diş sağlığına yönelik birçok tedavi seçeneği sunulmaktadır ve bunlar modern teknolojilerle desteklenmektedir.

Sağlık hizmetlerinde kalitenin önemini çok iyi biliyoruz. Bu nedenle, en son teknolojik yenilikleri takip ediyor ve kullandığımız ekipmanlarla en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Amacımız, hastalarımızın sağlıklı bir ağız ve diş yapısına sahip olmalarını sağlamak ve onların güzel bir gülüşe sahip olmalarına yardımcı olmaktır.

Hastanemizde, diş implantları, diş estetiği, ortodonti, periodontoloji, endodonti, pedodonti gibi birçok alanda hizmet veriyoruz. Her tedavi sürecinde, hastalarımızın ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak, onların memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz.

Bursa özel diş hastanesi olarak, alanında uzman diş hekimleri, deneyimli personelimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Hastalarımızın diş sağlığına önem veren, modern ve yüksek standartlara sahip bir hastanede tedavi görmelerini sağlamak için çalışıyoruz.

PROF. DR. BÜLENT BAYDAŞ İLE SİZE ÖZEL
ORTODONTİ TEDAVİ ÇÖZÜMLERİ İÇİN HEMEN ARAYIN.
bursa özel diş hastanesi, özel diş hastanesi bursa, bursa diş hastanesi, diş hastanesi bursa, bursa özel diş, bursa diş hastanesi, diş hastanesi bursa

Tüm bu nedenlerle ağız ve diş sağlığı ihmal edilmemesi gereken bir konudur. Rahatsızlık ne olursa olsun uzman ve deneyimli bir ekip tarafından tedavi süreci planlanmalı ve kusursuzca işletilmelidir.

Bu sebeple öncelikle ağız ve diş sağlığının teslim edileceği güvenilir bir klinik bulmak gerekmektedir. Bursa özel diş hastanesi hizmet kalitesini her zaman üst seviyelerde tutan bir hizmet anlayışına sahiptir. Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi önce hasta prensibiyle faaliyet yürüten ve bu bölgede ilklere ve başarılara imza atan bir kliniktir.

Diş hastalıkları geniş bir yelpazeye sahip olduğu için, tek bir klinikte geniş bir hizmet yelpazesinin olması önemlidir. Bu nedenle mümkün oldukça geniş bir alanda hizmet verme çabası içerisindeyiz.

Bursa Özel Diş Hastanesi Fiyatları Nelerdir?

Ağız ve diş sağlığı hususunda yaşanan rahatsızlıklar tamamen kişiye özel konulardır. Genel bir tabir kullanmak sağlıklı olmayacaktır. Örneğin şeffaf plak tedavisi hastanın rahatsızlık seviyesine ve dişlerin konumuma göre kişiye özel olarak üretilen plaklardan ibarettir. Bu plaklar ölçüleri tamamen hastanın rahatsızlığı ile orantılıdır. Bu sebeptendir ki fiyatlandırma da kişiye özel olacaktır. Bursa özel diş hastanesi ve kliniklerinde alanında yer etmiş ve öncü konum gelmiş olan Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ Ortodonti Merkezi her hasta için kişiye özel bir süreç geliştirmekte ve kusursuzca yönetmektedir.

Bursa Özel Diş Hastanesi Hizmet Standartları Olmalı?

Bursa özel diş hastanesi, diş sağlığı hizmetleri sunan bir sağlık kuruluşudur. Bir özel diş hastanesinin hizmet standartları daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilmek için aşağıdaki özellikleri içermelidir,

  • Kaliteli hizmet: Bursa özel diş hastanesi, müşterilerine yüksek kaliteli hizmetler sunmalıdır. Bu hizmetler, modern ve güncel tıbbi teknoloji, cihazlar ve teşhis yöntemleri kullanılarak verilmelidir.
  • Deneyimli ve uzman personel: Hastanede çalışan doktorlar, diş hekimi asistanları ve diğer personel, profesyonel bir şekilde eğitim almış ve deneyimli olmalıdır. Bu personelin, hasta bakımı, tedavi ve danışmanlık hizmetlerinde yüksek kalite standartlarına uygun şekilde hizmet vermesi beklenir.
  • İletişim: Bursa özel diş hastanesi, hastaları ile açık ve samimi bir iletişim kurmalıdır. Hekimlerin hastaların anlayabileceği bir dille hastalıkları ve tedavi yöntemleri hakkında açıklamalar yapması önemlidir.
  • Güvenlik: Özel diş hastanesi, hasta güvenliğine büyük önem vermelidir. Sterilizasyon işlemleri, hastane hijyeni, enfeksiyon kontrolü ve diğer güvenlik önlemleri alınmalıdır.
  • Tedavi seçenekleri: Özel diş hastanesi, hastalarına farklı tedavi seçenekleri sunarak kişiye özel tedavi planı oluşturmalıdır. Tedavi seçenekleri, hastanın özellikleri, hastalığın durumu ve diğer faktörlere göre belirlenmelidir.
  • Randevu ve bekleme süresi: Özel diş hastanesi, randevu sistemini iyi yönetmeli ve hastaların bekleme süresini minimuma indirmelidir.
  • İnternet sitesi ve sosyal medya hesapları: Özel diş hastanesi, müşterilerine bilgi edinme ve randevu alma konularında internet sitesi ve sosyal medya hesapları aracılığıyla hizmet vermelidir. İnternet sitesi, hastanenin hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi içermeli ve randevu almak için kolay bir yol sunmalıdır.
clock-icon-75x75
Çalışma Saatleri
Salı - C.tesi: 09:00 - 18:00
Pazar-Pazartesi: Kapalı
fingerprint-icon-psd-75x75
Hakkımda

Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ akademik hayatına Bursa Uludağ Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim dalında "Profesör Doktor" olarak devam etmektedir.