Bursa Özel Diş Hastanesi

Bursa Özel Diş Hastanesi ile ağız ve diş sağlığınız güvence altında olsun.

Ağız ve diş sağlığına verilen önem esasında hem psikolojik hem de fiziksel sağlığa verilen önemle neredeyse eşdeğerdir demek mümkündür. Genel bir ifadeyle ağız ve diş sağlığı konuları fonksiyoneldir. Fonksiyonel olduğu kadar da estetik konuları da kapsar.

Sağlıklı bir ağız ve diş sağlığına sahip olunmadığında yani dizilimi bozuk, çapraşık yapıda ve konumu ideal olmayan dişlere sahip olunduğunda çok ciddi fonksiyonel rahatsızlıklar meydana gelebilmektedir. Bunlar konuşma ve özellikle de çiğneme de aksaklıklar olarak ifade edilebilmektedir. Bu durumun yanı sıra ideal görüntü de olmayan dişler ve çene yapısı estetik olarak da kişide kaygılanmalara sebebiyet verir.

bursa özel diş hastanesi, özel diş hastanesi bursa, bursa diş hastanesi, diş hastanesi bursa, bursa özel diş, bursa diş hastanesi, diş hastanesi bursa

İş, aile ve sosyal ortamında bu estetikten uzak diş görünümüyle görüntü vermek istemeyeceğinden özgüven kayıpları ve hatta yalnızlaşma başlayabilmektedir. İş yaşamında bu çapraşık ya da hatalı dizilim halindeki dişlerle görüntü vermek istememe durumu kariyer hayatında da olumsuz etkiler yaratabilecektir. İşte bu ve bu gibi durumlardan ötürü ağız ve diş sağlığı sadece ağız ve dişlerin sağlıklı olması anlamına gelmemektedir.

Bursa özel diş hastanesi tedavi yöntemleri ile dişlerinizi sosyal ortamlarda sorun yapmaktan kurtulabilirsiniz. Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ Ortodonti hizmetleri ile her zaman arzuladığınız dişlere kavuşabilirsiniz. Ortodonti tecrübe ve bilgi birikimi gerektirir. Alanında uzman ve Profesör olan Dr. Bülent Baydaş size özel tedavi yöntemleri ile dişlerinizi sorun olmaktan çıkaracaktır.

PROF. DR. BÜLENT BAYDAŞ İLE SİZE ÖZEL
ORTODONTİ TEDAVİ ÇÖZÜMLERİ İÇİN HEMEN ARAYIN.
bursa özel diş hastanesi, özel diş hastanesi bursa, bursa diş hastanesi, diş hastanesi bursa, bursa özel diş, bursa diş hastanesi, diş hastanesi bursa

Tüm bu nedenlerle ağız ve diş sağlığı ihmal edilmemesi gereken bir konudur. Rahatsızlık ne olursa olsun uzman ve deneyimli bir ekip tarafından tedavi süreci planlanmalı ve kusursuzca işletilmelidir.

Bu sebeple öncelikle ağız ve diş sağlığının teslim edileceği güvenilir bir klinik bulmak gerekmektedir. Bursa özel diş hastanesi alternatiflerini bol miktarda kapsayan bir noktadadır. Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi önce hasta prensibiyle faaliyet yürüten bu bölgede fark yaratan diş kliniklerindendir.

Bursa Özel Diş Hastanesi Fiyatları Nelerdir?

Ağız ve diş sağlığı hususunda yaşana rahatsızlıklar tamamen kişiye özel konulardır. Genel bir tabir kullanmak sağlıklı olmayacaktır. Örneğin şeffaf plak tedavisi hastanın rahatsızlık seviyesine ve dişlerin konumuma göre kişiye özel olarak üretilen plaklardan ibarettir. Bu plaklar ölçüleri tamamen hastanın rahatsızlığı ile orantılıdır. Bu sebeptendir ki fiyatlandırma da kişiye özel olacaktır. Bursa özel diş polikliniklerinde yer etmiş ve öncü konum gelmiş olan Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ Ortodonti Merkezi her hasta için kişiye özel bir süreç geliştirmekte ve kusursuzca yönetmektedir.

clock-icon-75x75
Çalışma Saatleri
Salı - C.tesi: 09:00 - 18:00
Pazar-Pazartesi: Kapalı
fingerprint-icon-psd-75x75
Hakkımda

Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ akademik hayatına Bursa Uludağ Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim dalında "Profesör Doktor" olarak devam etmektedir.