Bursa Özel Diş Klinikleri

Bursa özel diş klinikleri arasında engin bilgi ve tecrübe birikimi ile Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ Ortodonti Kliniği sizleri üstün hizmet kalitesi ile buluşturuyor.

Güzel bir gülümsenin sosyal hayatta ne kadar kıymetli bir durum olduğu gerçeği azımsanmayacak seviyededir. İdeal gülüşe sahip olmadığını değerlendiren kişiler kimi zaman sosyal hayattan kopabilmekte ve yalnızlığa sürüklenebilmektedir.

Hayal ettiğiniz gülümsemeye ulaşmanın en doğru adresi, Bursa özel diş klinikleri arasında da öncü konumda olan, Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ Ortodonti Kliniğidir.

Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ Ortodonti Kliniği;

  • Acil yardım ve profesyonel destek,
  • Her bir hasta için kişisel ve kaliteli bakım,
  • Güvenilir ve kusursuz tıbbi tedavi,
  • Mesleğinde yetkin uzman hekimler,
  • Modern ve teknolojik ekipmanlar,
  • Hastalar için uygun fiyat kriterleri çerçevesinde gerçekleştirdiği kusursuz tedavilerle Bursa Özel Diş Poliklinikleri arasında kendini ispatlamış durumdadır.
Bursa özel diş klinikleri, bursa estetik diş teli, estetik diş teli bursa, osmangazi estetik diş teli, diş teli

Mesleğinde uzman ve yetişmiş diş hekimlerimiz, seçimlerinizi yaparken acele etmek yerine, sizleri anlamak ve uzun vadede hedeflediğiniz noktaya beraber yürümek için gerekli süreçleri tüm detaylarıyla planlamaktadır. 30 yılı aşkın tecrübesiyle hastalarına hizmet sunan Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ Diş Kliniği, kaliteden ödün vermeden en yüksek değeri alabilmenizi hedeflemektedir. Sizin için en iyisini hedeflemekte ve kusursuz tedaviler planlamaktadır.

Bursa özel diş klinikleri arasında saygın bir konumda bulunan Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ Diş Kliniği ağız ve diş sağlığınız için gerekli alt yapı, donanım ve uzmanlık birikimine sahiptir. Ağız ve diş sağlığı teknolojinin ilerleyişine paralel yeni donanım ve teknolojik alt yapı ile desteklenerek güncellenmelidir. Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ Diş Kliniği sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için alt yapısını sürekli güncelleyerek sizlere en iyi hizmeti sunmak için çaba göstermektedir.

PROF. DR. BÜLENT BAYDAŞ İLE SİZE ÖZEL
ORTODONTİ TEDAVİ ÇÖZÜMLERİ İÇİN HEMEN ARAYIN.
bursa özel diş klinikleri, özel diş klinikleri bursa, bursa özel diş, bursa özel diş kliniği, özel diş kliniği bursa

Doğal gülümsemenize sahip olmanızı ve korumanızı hedefleyen bir yaklaşımla planlanan teşhis ve tedavi süreçleri, Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ Ortodonti Kliniğinde, en son gelişme ve teknolojilerle harmanlanmaktadır.

Bursa özel diş klinikleri arasında önemli bir diş kliniği olmanın ötesinde öncü bir rolü temsil eden Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, ortodonti konusunda her türlü gelişme ve teknolojiyi yakında takip etmekte ve bütün bu gelişmeleri hastalarının konforu için tedavi süreçlerine yansıtmaktadır.

Rutin diş kontrolleri, diş beyazlatma, diş bakımları ve ortodonti hizmetleri ile sınıfının en iyileri arasında yer alan kliniğimiz, bakımlı ve güzel dişlere sahip olabilmeniz için çaba göstermektedir.

Prof. Dr. Bülent Baydaş ve Bursa Özel Diş Klinikleri

Prof. Dr. Bülent Baydaş, Türkiye’nin önde gelen diş hekimlerinden biridir. Kendisi, Bursa Uludağ Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde öğretim görevlisi olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda Bursa’da bulunan özel diş kliniğinde de hizmet vermektedir.

Kliniğimiz, Bursa özel diş klinikleri arasında, Türkiye’nin önde gelen diş sağlığı merkezlerinden biridir. Kliniğimizde diş tedavisi, çene cerrahisi, ortodonti, estetik diş hekimliği, ortognatik cerrahi, çene genişletme, diş sıkma tedavisi ve dijital ortodonti gibi farklı alanlarda uzman diş hekimleri görev yapmaktadır.

Prof. Dr. Bülent Baydaş, diş hekimliği alanında uzun yıllara dayanan tecrübesiyle birçok hastaya başarılı tedaviler uygulamıştır. Prof. Dr. Bülent Baydaş, özellikle Ortodonti ve çene cerrahisi alanında uzmanlaşmıştır. Bu alandaki deneyimi sayesinde, pek çok hasta için özgün tedavi yöntemleri geliştirmiştir.

Bursa Özel Diş Klinikleri arasında yer alan kliniğimiz, son teknoloji diş tedavi ekipmanlarına sahiptir. Bu sayede hastalara, modern ve güvenli tedavi yöntemleri sunulmaktadır. Kliniklerde ayrıca, hastaların konforu ve rahatlığı düşünülerek tasarlanmış modern ve ferah bir ortamda hizmet verilmektedir.

Bursa Özel Diş Klinikleri’nin önceliği, hastaların diş sağlığına kavuşmaları ve sağlıklı bir gülüşe sahip olmalarıdır. Bu amaç doğrultusunda, kliniklerde son teknolojiye dayalı en iyi tedavi yöntemleri kullanılmaktadır. Ayrıca, hastaların tedavi sürecinde her aşamada bilgilendirilmesi ve memnuniyetinin sağlanması hedeflenmektedir.

Prof. Dr. Bülent Baydaş ve Bursa Özel Diş Klinikleri, diş sağlığı alanında uzun yıllara dayanan deneyimleri ve son teknoloji ekipmanlarıyla önde gelen merkezlerden biridir. Hastalarına modern ve güvenli tedavi yöntemleri sunarak, sağlıklı bir gülüşe kavuşmalarına yardımcı olmaktadırlar.

clock-icon-75x75
Çalışma Saatleri
Salı - C.tesi: 09:00 - 18:00
Pazar-Pazartesi: Kapalı
fingerprint-icon-psd-75x75
Hakkımda

Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ akademik hayatına Bursa Uludağ Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim dalında "Profesör Doktor" olarak devam etmektedir.