Bursa Özel Diş Klinikleri

Bursa özel diş klinikleri arasında engin bilgi ve tecrübe birikimi ile Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ Ortodonti Kliniği sizleri üstün hizmet kalitesi ile buluşturuyor.

Güzel bir gülümsenin sosyal hayatta ne kadar kıymetli bir durum olduğu gerçeği azımsanmayacak seviyededir. İdeal gülüşe sahip olmadığını değerlendiren kişiler kimi zaman sosyal hayattan kopabilmekte ve yalnızlığa sürüklenebilmektedir.

Hayal ettiğiniz gülümsemeye ulaşmanın en doğru adresi, Bursa özel diş klinikleri arasında da öncü konumda olan, Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ Ortodonti Kliniğidir.

Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ Ortodonti Kliniği;

  • Acil yardım ve profesyonel destek,
  • Her bir hasta için kişisel ve kaliteli bakım,
  • Güvenilir ve kusursuz tıbbi tedavi,
  • Mesleğinde yetkin uzman hekimler,
  • Modern ve teknolojik ekipmanlar,
  • Hastalar için uygun fiyat kriterleri çerçevesinde gerçekleştirdiği kusursuz tedavilerle Bursa Özel Diş Poliklinikleri arasında kendini ispatlamış durumdadır.
Bursa özel diş klinikleri, bursa estetik diş teli, estetik diş teli bursa, osmangazi estetik diş teli, diş teli

Mesleğinde uzman ve yetişmiş diş hekimlerimiz, seçimlerinizi yaparken acele etmek yerine, sizleri anlamak ve uzun vadede hedeflediğiniz noktaya beraber yürümek için gerekli süreçleri tüm detaylarıyla planlamaktadır. 30 yılı aşkın tecrübesiyle hastalarına hizmet sunan Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ Diş Kliniği, kaliteden ödün vermeden en yüksek değeri alabilmenizi hedeflemektedir. Sizin için en iyisini hedeflemekte ve kusursuz tedaviler planlamaktadır.

Bursa özel diş klinikleri arasında saygın bir konumda bulunan Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ Diş Kliniği ağız ve diş sağlığınız için gerekli alt yapı, donanım ve uzmanlık birikimine sahiptir. Ağız ve diş sağlığı teknolojinin ilerleyişine paralel yeni donanım ve teknolojik alt yapı ile desteklenerek güncellenmelidir. Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ Diş Kliniği sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için alt yapısını sürekli güncelleyerek sizlere en iyi hizmeti sunmak için çaba göstermektedir.

PROF. DR. BÜLENT BAYDAŞ İLE SİZE ÖZEL
ORTODONTİ TEDAVİ ÇÖZÜMLERİ İÇİN HEMEN ARAYIN.
bursa özel diş klinikleri, özel diş klinikleri bursa, bursa özel diş, bursa özel diş kliniği, özel diş kliniği bursa

Doğal gülümsemenize sahip olmanızı ve korumanızı hedefleyen bir yaklaşımla planlanan teşhis ve tedavi süreçleri, Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ Ortodonti Kliniğinde, en son gelişme ve teknolojilerle harmanlanmaktadır.

Bursa özel diş klinikleri arasında bir diş kliniği olmanın ötesinde bir rolü temsil eden Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, ortodonti konusunda her türlü gelişme ve teknolojiyi yakında takip etmekte ve bütün bu gelişmeleri hastalarının konforu için tedavi süreçlerine yansıtmaktadır.

Hafife alınacak bir konu olmayan ağız ve diş sağlığı hususunda kurumsal bir bakış açısıyla hastalara hizmet sunmanın mutluluğunu yaşayana klinik çalışanlarımız, her şeyden önce hastalarının memnuniyetinin ön planda olması gerektiği bilincedir.

Kusursuz tedavi süreçlerine ve uygulamalara imza atan Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ Ortodonti kliniği, donanımlı ve sürekli kendini yenileyen ekibiyle Bursa Özel Diş Klinikleri aramalarında ilk sıralarda yer almaktadır. Ekip ruhuna değer verilmektedir.

Diş Tedavisinde Erken Müdahalenin Önemi

Ağız ve diş sağlığında erken tedavi büyük öneme sahiptir. Zamanında tedavi edilmeyen dişler sağlıklı dişler için büyük bir tehdit oluşturur. Ağız içerisinde diş çürükleri ile birlikte artan bakteriler başta sindirim sistemimiz olmak üzere çok sayıda organımızı da etkilemektedir.

Diş yapısında varolan sorunlar da ortodonti bölümünde erken tedavi ile büyümeden önlenebilir. Diş yapısı henüz tam olarak oturmadan erken yaşlarda yapılacak tedaviler daha kısa sürede sonuç verecek sağlıklı dişlerin de olumsuz etkilenmesinin önüne geçilecektir.

Çocukların süt dişleri nasıl olsa dökülecek yerine yenileri gelecek anlayışı yanlış bir yaklaşımdır. Dişlerde doğuştan gelen yapısal sorunlar erken tedavi ile yeni çıkacak dişlerin daha sağlıklı bir yerleşime sahip olmalarını sağlayacaktır.

Sizleri hayal ettiğiniz gülümseme ile uğurlamak istiyoruz.

clock-icon-75x75
Çalışma Saatleri
Salı - C.tesi: 09:00 - 18:00
Pazar-Pazartesi: Kapalı
fingerprint-icon-psd-75x75
Hakkımda

Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ akademik hayatına Bursa Uludağ Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim dalında "Profesör Doktor" olarak devam etmektedir.