Bursa Diş Hekimi

Ağız ve diş sağlığı rahatsızlıkları çok çeşitlilik göstermektedir. Kişisel bakıma özen gösterilmemesi, genetik yatkınlık, yanlış beslenme alışkanlıkları gibi birçok sebebe dayandırılabilecek ağız ve diş sağlığı rahatsızlıkları doğru teşhis ve tedavi yöntemleri kullanılarak tedavi edilmelidir. Doğru tanı ve tedaviler uygulanmadığı takdirde sadece ağız ve diş sağlığını değil bütün vücudu etkileyecek rahatsızlıklara kaynak oluşabileceği de akıllardan çıkartılmamalıdır.

bursa diş hekimi, diş hekimi bursa, bursa diş doktoru, diş doktoru bursa, bursa ortodontist, bursa en iyi diş hekimi, bursa en iyi ortodontist, bursa dişçi, bursa özel diş hekimi, bursa özel diş doktoru, bursa uzman diş doktoru, bursa uzman diş hekimi

En Etkili Erken Teşhis ve Tedavi Seçenekleri

Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ Ortodonti Kliniğinde hastalara ilk muayenesinden itibaren etkili ve erken tedavi süreçleri uygulanmaktadır. Hastaya ve hastalığa özel planlanan süreçler doğrultusunda takipler yapılır.

Modern Teknolojik Ekipmanlar

Bursa diş hekimleri hususunda birçok seçenek sunmasına karşın, Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ Diş Kliniği 30 yılı aşkın tecrübesi ve öncü duruşuyla fark edilmektedir. Bülent BAYDAŞ Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde modern ve teknolojik cihaz ve aletler hastalarının konforuna sunulmaktadır. Lazer ve ultrasonik cihazlar ile hastalara erken tedavi seçenekleri sunulmaktadır.

PROF. DR. BÜLENT BAYDAŞ İLE SİZE ÖZEL
ORTODONTİ TEDAVİ ÇÖZÜMLERİ İÇİN HEMEN ARAYIN.
bursa diş hekimi, diş hekimi bursa, bursa diş doktoru, diş doktoru bursa, bursa ortodontist, bursa en iyi diş hekimi, bursa en iyi ortodontist, bursa dişçi, bursa özel diş hekimi, bursa özel diş doktoru, bursa uzman diş doktoru, bursa uzman diş hekimi

 Kişiselleştirilmiş Tedavi Süreçleri

Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ Ortodonti Merkezinde hastaların tüm tedavi süreçleriyle ilgili detayları kişisel bir şekilde yürütülür ve dosyalanır. Tüm detaylarıyla planlanan süreçler kusursuz bir şekilde sonuca erdirilir.
Bursa diş hekimi tavsiyelerinde sizlere sunulmakta olan Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ Ortodonti Kliniği 5000’i aşan başarılı ve kusursuz uygulamasıyla hastalarının yüzünün gülmesine vesile olmuştur. Hayal ettiğiniz gülümseye ulaşmak için bu tecrübeden faydalanmalısınız.
Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ Ortodonti Kliniği uzman diş tabipleri, hastaların diş etlerinde oluşan rahatsızlıklarını dijital diş teknolojilerinden faydalanarak acısız ve ağrısız bir şekilde sonlandırmakta ve yeni gülüşlerine kavuşmalarını sağlamaktadır

Dişçi mi diş hekimi mi?

1928 yılında çıkarılan Tababet ve Şuabatı San’atlarının Tarzı İcrasına Dair Kanunda, Türk Diş Hekimleri birliğinin talebi üzerine Bakanlar Kurulunca değişikliğe gidilmiş ve Dişçi kelimesinin yerine Diş Tabibi kullanılmaya başlanmıştır.

Diş hekimi uzmanı nasıl olunur?

Diş hekimliği lisans eğitimi ülkemizde beş yıl sürmektedir. Bu eğitimi müteakip mezun diş hekimleri DUS sınavına girerek uzmanlık eğitimi alabilirler.

clock-icon-75x75
Çalışma Saatleri
Salı - C.tesi: 09:00 - 18:00
Pazar-Pazartesi: Kapalı
fingerprint-icon-psd-75x75
Hakkımda

Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ akademik hayatına Bursa Uludağ Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim dalında "Profesör Doktor" olarak devam etmektedir.